Automechanika Fuar İzlenimleri


Automechanika Fuar İzlenimleri

Dünyada ve ülkemizde kabul görmüş en büyük oto yan sanayi fuarlardan olan Istanbul Automechanika, 2013’te alınan kararla her sene yapılmaya başlanarak 10-13 Nisan 2014 tarihleri arasında TÜYAP fuar alanında ziyaretçilere kapılarını açtı. Fuara ilgi geçen yıla kıyasla düşük olmasına rağmen; Hann olarak ilk kez katıldığımız fuarda, değerli siz müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz bizi hiç yalnız bırakmayarak, desteklerinizi bir kez daha gösterdiniz; çok teşekkür ederiz.

Bu fuarda, ana iş kollarımız olan süspansiyon sistem parçaları olan; Rot Grubu ve Körük Grubu’ndaki tedarikçilerimizin standlarında sizlerle konuşma, sizleri ağırlama fırsatı bulduk. Özellikle yurtdışından gelen, sürekli irtibat halinde olduğumuz iş ortaklarımızla da yüzyüze konuşma fırsatı bulduk. Ayrıca DİPAR markasının ana distribütörü olarak, tali bayilikler için sizlerin yoğun ilgisi bizi çok mutlu etti. Hepsini en kısa sürede siz müşterilerimizle yüzyüze görüşerek sonuçlandırıyor olacağız.

Buradan bir kez daha hatırlatmakta fayda var. Rot grubunda, Dipar markası ile nisan ve mayıs ayında, Türkiye’de %4 indirime denk gelen bir Altın Kampanyası uygulamaktayız. İlgilenen müşterilerimiz bizlerle irtibata geçebilirler.

Bu Haber 5534 Defa Okundu