Vizyon & Misyon


Vizyon & Misyon

Vizyon

Hann, Marka ve Teknolojileri ile insan hayatını daha konforlu, daha güvenilir, daha iyi bir hale getiren lider bir konumdadır.

Misyon

Tüm paydaşları, hissedarları ve çalışanları ile çevresine duyarlı, sosyal sorumluluk sahibi insana değer veren ilerici, yenilikçi, sektöründe öncü bir kuruluş olmaktır.

MARKA – Kişilik ve karakter

HANN Dünya Markası olmak için yola çıkmıştır. Markalaşmak bir şirkete itibar, güç ve kalıcılık sağlar. Şirketi diğer rakiplerden ayırıp özel bir yere oturtur.

Hann’ın dünya çapında bir marka olabilmesi için; 5 yıllık “Marka Yol haritamızı” oluşturduk. Markamızı kalıcı kılabilmek için, rakiplerimizi, ürünlerimizi ve müşterilerimizi tanıdık ve bu doğrultuda Hann’ın farklılık yaratacağı noktaları ortaya çıkardık. Markamızın öz değerlerini, kişiliğini, ikonlarını oluşturduk ve marka mesajımızı belirledik. Değer katan çözümler. Böylelikle tüm dünyada yerel farklılıkları gözeterek stratejilerimizi hazırladık ve güvenilir, aranılır marka olma yolunda büyük bir adım attık.

EN İYİ KALİTE – Mükemmellik ve Süreklilik

HANN olarak Ürün yelpazemizin eksiksiz olmasını hedeflemekteyiz. Ürün yelpazemiz, müşteri isteklerinin her birini en iyi şekilde karşılayabilmek için, yüksek kalite standartlarıyla oluşturulmuştur.

Ürün, Hizmet ve İş yapış biçimimizi müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda oluşturur ve değişen dünyaya göre her daim geliştiririz. En kaliteli ürün ve en mükemmel hizmeti müşterilerimize sunar, daima rekabette bir adım önde olmayı hedefleriz.

EN İYİ LOJİSTİK SERVİSİ - Hız ve güven

HANN hızlı ve güvenilir teslimat sunar. Ürünlerimizi müşterilerimize zamanında ve doğru bir şekilde, ulaştırabilmek için hiçbir şeyi şansa bırakmıyoruz ve bırakmayacağız. Malzeme akışı için simülasyon destekli, dinamik bir sistem kullanıyoruz.

HANN’ın stratejik planlarında; siparişin alınmasından depodaki paketlemeye ve sevkiyatın yapılmasına kadar olan süreçte, 1 saatte 200 müşterinin sevkiyatını gerçekleştirebilecek bir sistemi hayata geçirebilme çalışmaları bulunmaktadır. Bu sistemle birlikte HANN sektöründe en hızlı paketleme ve sevkiyat süresini yakalamayı hedeflemektedir.

SATIŞ/TEKNİK SATIŞ – Bilgi ve çözüm

HANN, Satış ve Teknik Satış Ekibi sahada müşterinin yanında olur. Müşteri ihtiyaçlarını tespit eder, müşterilerimize ve işimize katkı koymak için karşılıklı değer zinciri oluşturur.

Ayrıca dünya çapındaki yenilikleri izler, söz konusu yenilikleri müşterilerimizin yararına olacak şekilde paylaşırlar. HANN’ın hedefi her alanda müşterilere özel, en iyi ve uygun çözümleri sunmaktır.

Müşteri ilişkilerimiz sürdürülebilir bir yapıda; esneklik, güvenilirlik, hız ve çözüm ortaklığı üzerine kuruludur.